Toppartners

     
Hoofd- en shirtsponsor, mouwsponsor    
KLG Europe - Venlo B.V. Hoofd- en shirtsponsor http://www.klgeurope.com/nl/
Medisana Benelux N.V. Shirtsponsor http://www.medisana.nl/
DPA Mouwsponsor http://www.fagro.nl/
     
Exclusive partner    
Brand bierbrouwerij B.V. Exclusive partner http://www.brand.nl/
Fagro professionals in finance & control Exclusive partner http://www.fagro.nl/
Stichting Roda JC Kerkrade Midden in de Maatschappij Exclusive partner /maatschappij/stichting-roda-jc/
Wiertz Gastvrij Exclusive partner http://www.wiertz.com/
Payroll Limburg Exclusive partner http://www.payrolllimburg.nl/
Wyckerveste Adviseurs BV Exclusive partner http://www.wyckerveste.nl/
     
Official Supplier    
SBL Plus B.V. Official Supplier http://www.sblplus.nl/
Wealer Holding B.V. Official Supplier https://www.wealer.nl/
     
Kit Supplier    
Robey Sportswear Kit Supplier http://www.robeysportswear.com/
     
Team Roda    
Advance Communications Team Roda - Exposure http://www.advacom.nl/
Clear Channel Hillenaar / Reclamebureau Limburg Team Roda - PC, BC http://www.clearchannel.nl/nl/
DocMorris Team Roda - PC https://www.docmorris.de/
Fysio Stofberg Team Roda - BC http://www.fysiostofberg.com/
Glashandel van Ooyen Team Roda - Vrienden http://www.vanooyen.com/
ING Bank Rayon Zuidoost Limburg Team Roda - BC https://www.ing.nl/
Janshen Hahnraths group - Fair Play casino Team Roda - Skybox http://www.jh-group.nl/
Media Groep Limburg Team Roda - BC http://www.bereiklimburg.nl/
ProfCore Group BV Team Roda - Skybox http://www.profcore.nl/nl/
Rabobank Parkstad Limburg Team Roda - BC https://www.rabobank.nl/
Reclame Maatschappij L1 VOF Team Roda - Skybox http://www.l1.nl/
Stienstra Vastgoed Team Roda - BC http://www.stienstra.nl/
Vincere Team Roda http://www.vincere-ggz.nl
Volta Limburg Team Roda - BC https://www.voltalimburg.nl